Comarch ERP Optima:

  • Dla małych i średnich firm handlowych i usługowych,
  • Specjalny moduł do obsługi sprzedaży detalicznej - Comarch ERP Optima Detal,
  • Fakturowanie i obsługa magazynu,
  • Automatyzacja tworzenia dokumentów handlowo-magazynowych,
  • Współpraca z narzędziami sprzedaży w internecie - e-Sklep24, iMall24.
  • Zarządzanie kontaktami z klientami oraz planowanie działań w module Comarch ERP Optima CRM.

Co wyróżnia ERP Optimę od konkurencji?

Darmowa sprzedaż w Internecie dla każdego klienta – uruchomienie sprzedaży internetowej jeszcze nigdy nie było tak proste. Klienci korzystający z systemów Comarch EPR XL, Comarch ERP Altum oraz Comarch ERP Optima mogą udostępniać swoją ofertę towarową do sprzedaży w sieci za pośrednictwem potralu iMall24.pl. Usługa jest bezpłatna, a jej uruchomienie nie wymaga zaawansowanej wiedzy informatycznej. 

Sklep internetowy zintegrowany z systemem do zarządzania – elastyczne narzędzie dotarcia do grupy docelowej 17,2 mln internautów w Polsce. Rozwiązanie Comarch ERP e-Sklep udostępnia zróżnicowene formy prezentacji oferty, a automatyczna komunikacja w obu kierunkach na linii sklep internetowy-system ERP ogranicza działania związane z prowadzeniem sklepu do minimum.

Wsparcie sprzedaży u klienta i w każdym innym miejscu – dynamicznie rozwijająca się oferta Comarch ERP Rozwiązania mobilne pozwala realizować działania handlowe poza biurem, np. podczas wizyt u klientów. Możliwości Comarch ERP Mobilny Sprzedawca wykraczają poza ofertowanie czy przyjmowanie zamówień, pozwalając m.in. na weryfikację ekspozycji towarów czy monitoring oferty i cen konkurencji.
 

Platforma do internetowej współpracy z kontrahentami – narzędzie pozwalające wzmacniać relacje ze stałymi odbiorcami, a jednocześnie przenosić na nich część zadań dotychczas realizowanych przez pracowników. Comarch ERP Pulpit Kontrahenta współpracuje z systemami Comarch ERP XL oraz Comarch ERP Altum, i pozwala m.in. na internetowe składanie zamówień, sprawdzanie stanu zamówień, zgłoszeń reklamacyjnych czy płatności.